Privātuma politika

Fizisko personu datu apstrāde

 

2018.gada 25. maijā stājas spēkā Eiropas Savienības Vispārīgā datu aizsardzības regula par fizisko personu datu aizsardzību. Lūdzam pievērst uzmanību, ka sabiedrība apstrādā datus saskaņā ar regulas principiem:

  • Sabiedrība apstrādā datus tikai uz likuma prasību pamata, caurspīdīgi un godprātīgi;
  • Sabiedrība apstrādā datus tikai konkrētiem, iepriekš noteiktiem mērķiem;
  • Sabiedrība apstrādā datus tikai tādā apjomā, kas ir nepieciešams apstrādes mērķiem;
  • Sabiedrība nodrošina apstrādājamo datu precizitāti – neprecīzi dati tiek laboti vai dzēsti;
  • Sabiedrība glabā datus ne ilgāk par nepieciešamo periodu;
  • Sabiedrība garantē apstrādājamo datu integritāti un konfidencialitāti.

Aicinām iepazīties ar sabiedrības Fizisko personu datu apstrādes politiku pilno versiju, kurā ir detalizēti aprakstīti datu apstrādes mērķi, datu kategorijas, datu saņēmēju kategorijas, datu subjektu tiesības un cita svarīga informācija.

 

Sīkdatņu politika

 

Kas ir sīkdatne?

Sīkdatne ir mazs datu fails, kuru saņem lietotāja pārlūkprogramma no tīmekļa servera, lietotājam apmeklējot šo tīmekļa lapu. Sīkdatņu faili tiek uzglabāti lietotāja ierīcē (datorā vai mobilajā ierīcē) pastāvīgi vai īslaicīgi, t.i., tikai tīmekļa lapas apmeklējuma brīdī.

Sīkdatņu tipi un izmantošanas nolūki

Lai nodrošinātu tīmekļa lapas pamatfunkcionalitāti un tīmekļa lapas lietošanas ērtumu, Pillar izmanto tehniskās un analītiskās sīkdatnes.

Tehniskās jeb noteikti nepieciešamās sīkdatnes ir vajadzīgas, lai jūs varētu brīvi apmeklēt un pārlūkot tīmekļa vietni un izmantot tās piedāvātās iespējas, tajā skaitā iegūt informāciju par pakalpojumiem un iegādāties tos, bet mēs – izpildīt jūsu iniciētos pieprasījumus, kā arī lai tīmekļa vietne atcerētos, kādām sīkdatnēm esat piekritis. Šīs sīkdatnes identificē jūsu iekārtu, taču neizpauž jūsu identitāti, kā arī tās nevāc un neapkopo informāciju. Šīs sīkdatnes tiek glabātas jūsu iekārtā līdz brīdim, kad sīkdatne izpildījusi savu funkciju, bet ne ilgāk kā divus gadus. Saskaņā ar Informācijas sabiedrības pakalpojumu likumu noteikti nepieciešamās sīkdatnes izvietojas automātiski. Ja tomēr, izmantojot pārlūkprogrammu nodrošinātās iespējas, jūs izvēlēsieties tās atspējot, jāņem vērā, ka tīmekļa vietne nevarēs darboties pilnvērtīgi. 

Analītiskās sīkdatnes (trešo pušu sīkdatnes) apkopo informāciju, kā jūs lietojat tīmekļa vietni, konstatē biežāk apmeklētās sadaļas, ieskaitot saturu, kuru jūs izvēlaties, pārlūkojot vietni. Informācija tiek lietota analīzes nolūkos apkopotā veidā, lai noskaidrotu, kas interesē vietnes lietotājus, un varētu uzlabot vietnes funkcionalitāti, padarīt to ērtāk lietojamu. Analītiskās sīkdatnes identificē tikai jūsu iekārtu, taču neizpauž jūsu identitāti.

Piekrišana un noraidīšana

Nospiežot pogu “Piekrītu” vai turpinot lietot www.pillar.lv, jūs apstiprināt, ka piekrītat mūsu sīkdatņu izmantošanas politikai. Savu piekrišanu jūs jebkurā laikā varat atsaukt, nodzēšot saglabātās sīkdatnes savā pārlūkprogrammā. Tomēr jāņem vērā, ka bez visām sīkdatnēm jūs nevarēsiet pilnvērtīgi izmantot tīmekļa lapas funkcionalitāti.

Papildu informācija par sīkdatnēm

Papildu informācija par sīkdatņu lietošanu un pārvaldīšanu ir pieejama EDAA (European Interactive Digital Advertising Alliance) tīmekļa lapā www.youronlinechoices.com.