Īpašumu pārvaldīšana ar attieksmi. Mums rūp.

Ja jums nav vienalga, tāpat kā mums, cik tīra būs jūsu māja, cik kvalitatīvi tiek veikta inženiertehnisko tīklu apkope un teritorijas uzkopšana, atstājiet jūsu kontaktus, un mēs ar jums sazināsimies, lai noskaidrotu, kā mēs varam būt lietderīgi jums!

Paldies! Jūsu pieteikums tika veiksmīgi nosūtīts.

Ko mēs darām 

 • Mēs nodrošinām pārvaldīšanas un apsaimniekošanas pakalpojumus
 • Mēs iedziļināmies katra klienta lietā un mūsu klients mūs pazīst personīgi
 • Mēs esam gādīgs saimnieks ikdienā, nevis avārijas novēršanas brigadieris
 • Mums ir svarīgas nianses, jo katrai detaļai ir nozīme

Mēs specializējamies

 • Komercobjektu apsaimniekošanā un pārvaldīšanā
 • Dzīvojamā fonda apsaimniekošanā

Kad varam palīdzēt

 • Ja jūs neapmierina jūsu pašreizējais pārvaldnieks
 • Ja meklējat pārvaldnieku, kurš apsaimniekos ne tikai avārijas gadījumā, bet strādās, lai tās nepieļautu
 • Ja vēlaties būt personīgi pazīstami ar savu pārvaldnieku un gribat zināt, kam zvanīt nepieciešamības gadījumā
 • Ja vēlaties, lai jūsu māja un teritorija būtu tīra un sakopta ik dienu
 • Ja vēlaties rūpēties par savu māju tik pat labi, kā par savu dzīvokli
 • Ja vēlaties labāko, nevis lētāko pārvaldnieku

Kas mēs esam un kāpēc jāizvēlas mūs?

Noteicošā ir attieksme pāri visam. Mēdz teikt, ka nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs! Tas attiecināms arī uz īpašumu pārvaldīšanu - nav sliktu ēku, ir tikai mazāk piemēroti pārvaldītāji.

Pillar Property Management ir pareizā atbilde, ja jums nepieciešams profesionāls un uzticams nekustamā īpašuma pārvaldnieks un apsaimniekotājs, kurš savu darbu veic atbildīgi un pēc labākajiem prakses piemēriem.

Mums ir svarīgi veidot kvalitatīvas ilgtermiņa attiecības īpašumu apsaimniekošanā un pārvaldīšanā. Mūsu komandas plašā pieredze, iedziļināšanās katrā detaļā un specifiskās zināšanas ēku pārvaldīšanā un apsaimniekošanā padara mūs par daudzpusīgu un profesionālu nozares pārstāvi.Mums rūp, kā dzīvo un jūtas mūsu klienti, tādēļ veltām vairāk laika katram mūsu pārvaldītajam īpašumam. Pievēršam uzmanību katrai detaļai, tāpat kā mūsu Pillar grupa, kas ir pilna cikla nekustamo īpašumu attīstītājs. Katrai detaļai ir nozīme, jo mums nav vienalga!

Mūsu pārvaldāmajā portfelī ir liela mēroga komercobjekti - vairākas biroju ēkas, loģistikas centri, plašā New Hanza teritorija, kā arī daudzdzīvokļu nami. Mūsu ikdiena ir cieši saistīta ar īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, tai skaitā visu minēto objektu inženiersistēmu un drošības risinājumu funkcionalitātes nodrošināšanu, kā arī, protams, iekštelpu un ārtelpu uzkopšanu.

 

Profesionāla īpašumu pārvaldīšana

 

Ēku inženiertehnisko sistēmu uzturēšana un regulāras sistēmu pārbaudes, stingri ievērojot iekārtu ražotāju instrukcijas un norādījumus. Operatīva bojājumu novēršana, kā rezultātā klienti visbiežāk par atklātiem bojājumiem uzzina tikai no paveikto darbu ikmēneša atskaites.

Ērta komunikācija

 

Mūsu ēku pārvaldnieki un citi atbalsta darbinieki vienmēr ir sasniedzami un komunicē ar īpašniekiem viņiem visērtākajā formā. Mēs regulāri informējam īpašniekus par aktualitātēm un tehniskajām niansēm, kas skar viņu ēkas. Mēs sekojam līdzi jaunākajām saziņas tendencēm un ieviešam ērtākos un efektīvākos veidus, lai komunikācija būtu saprotama un savlaicīga.

Kvalitatīva uzkopšana

 

Pilna servisa uzkopšana dzīvojamajās mājās un komerctelpās, veicot ikdienas iekštelpu un teritorijas uzkopšanu. Nodrošinām specifiskas tīrīšanas, ģenerālās tīrīšanas, kāpņu telpu, liftu un citu telpu dezinfekcijas, logu mazgāšanu un citus klientiem nepieciešamus uzkopšanas darbus.
Profesionāls uzkopšanas serviss

Autostāvvieta un automazgātava

 

Mūsu pārvaldīto objektu vidū ir New Hanza teritorijā esošā pašapkalpošanās automazgātava PUTO, kā arī apkaimes lielākā maksas autostāvvieta. Te automašīnas var novietot gan īstermiņā, gan ilgtermiņā. Autostāvvietas operatora pakalpojumus nodrošina SIA “EuroPark Latvia”. Iegādāties mēneša abonementu iespējams EuroPark mājaslapā (www.europark.lv). Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz EuroPark 24h operatoru centru +371 67 324 508 vai rakstīt uz info@europark.lv.

Mūsu darbi