A6 Loģistikas Parks

2021. gada nogalē pabeigts un nodots ekspluatācijā A6 loģistikas parks Rīgā, Latgales ielā 462. Ieguldot vairāk kā 20 miljonus eiro, ir izveidots vienots loģistikas un noliktavu parks, uzbūvējot vairāk kā 30 000 kvadrātmetrus jaunu noliktavu.

A6 loģistikas parka būvniecības laikā Pillar Capital piesaistīja ap 20 apakšuzņēmēju, savukārt celtniecības un citu darbu veikšanai nodarbināja apmēram 180 cilvēkus. Projekta ģenerālbūvnieks bija grupas uzņēmums Pillar Contractor, kas arī veica loģistikas parka projektēšanas darbus. 

Pillar Capital īpašumā esošajā Latgales ielas zemes gabalā šobrīd atrodas vairākas noliktavas ēkas, daļa no kurām būvēta pirms aptuveni desmit gadiem. Lai pilnībā izmantotu īpašuma potenciālu un brīvo zemes platību, tika izveidots vienots loģistikas un noliktavu parks. Pēc celtniecības darbu pabeigšanas kopējā ēku platība pārsniedz 56 000 kvadrātmetrus, ierindojot jaunizveidoto loģistikas parku starp lielākajiem Rīgas teritorijā. 

Pusotra gada laikā ir tapis viens no lielākajiem un mūsdienīgākajiem loģistikas parkiem Rīgā. No jauna Latgales ielā 462 izbūvēti vairāk nekā 30 000 m² iznomājamo platību. Šobrīd visa A6 loģistikas parka iznomājamā platība pārsniedz 56 000 m².
A6 ir pirmais loģistikas parks Latvijā, kas projektēts un būvēts atbilstoši BREEAM standartiem, un šobrīd norit darbs pie BREEAM very good līmeņa sertifikāta iegūšanas. A6 ir pieejamas A klases noliktavas, A klases biroja telpas ar A klases energoefektivitāti.

Būvniecības attīstība