Īpašumu apsaimniekošana

Pillar Property Management

 

Pillar Property Management ir pareizā atbilde, ja nepieciešams profesionāls un uzticams nekustamā īpašuma pārvaldnieks un apsaimniekotājs. Pillar īpašumu pārvaldīšanu un apsaimniekošanu nodrošina pēc labākajiem prakses piemēriem. Pillar ir svarīga katra detaļa, kas nozīmē, ka pievēršam īpašu uzmanību klienta vajadzību izzināšanai un labāko risinājumu piedāvāšanai. Mums ir svarīgas kvalitatīvas un ilgtermiņa attiecības īpašumu apsaimniekošanā un pārvaldīšanā. Pillar Property Management komandas plašā pieredze, iedziļināšanās katrā detaļā un specifiskās zināšanas ēku pārvaldīšanā un apsaimniekošanā padara mūs par daudzpusīgu un profesionālu nozares pārstāvi.

Pillar Property Management pārvalda un apsaimnieko dažādus nekustamos īpašumus. Mūsu pārvaldāmajā portfelī ir nozīmīga mēroga komercobjekti - vairākas biroju ēkas, loģistikas centri, topošā New Hanza teritorija, kā arī daudzdzīvokļu nami. Mūsu ikdiena ir cieši saistīta ar īpašumu apsaimniekošanu un pārvaldīšanu, tai skaitā visu minēto objektu inženiersistēmu un drošības risinājumu funkcionalitātes nodrošināšanu, kā arī, protams, iekštelpu un ārtelpu uzkopšanu.

Mēs specializējamies

  • komercobjektu apsaimniekošanā un pārvaldīšanā
  • dzīvojamā fonda apsaimniekošanā un pārvaldīšanā
  • Pillar grupas nekustamo īpašumu portfeļa apsaimniekošanā un pārvaldīšanā

Paldies

Darbības virzieni

Apsaimniekošana

Mēs pārvaldām un apsaimniekojam dažādus nekustamos īpašumus, tai skaitā Pillar grupai piederošos. Mūsu pārvaldāmajā portfelī ir liela mēroga komercobjekti, biroju ēkas, loģistikas centri, daudzdzīvokļu ēkas un topošā New Hanza teritorija. Mūsu ikdienas darbība ir saistīta ar objektu inženiersistēmu un drošības risinājumu funkcionalitātes nodrošināšanu, uzkopšanas darbu koordinēšanu un pārraudzīšanu.

Autostāvvieta un automazgātava

Mūsu pārvaldīto objektu vidū ir New Hanza teritorijā esošā apkaimes lielākā maksas autostāvvieta, kur automašīnas var novietot gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, kā arī blakus esošā pašapkalpošanās automazgātava PUTO. Autostāvvietas operatora pakalpojumus nodrošina SIA “EuroPark Latvia”. Iegādāties mēneša abonementu iespējams EuroPark mājaslapā (www.europark.lv). Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz EuroPark 24h operatoru centru +371 67 324 508 vai rakstīt uz info@europark.lv.