Īpašumu pārvaldīšana ar attieksmi. Mums rūp.

Ja jums nav vienalga, tāpat kā mums, cik tīra būs jūsu māja, cik kvalitatīvi tiek veikta inženiertehnisko tīklu apkope un teritorijas uzkopšana, atstājiet jūsu kontaktus, un mēs ar jums sazināsimies, lai noskaidrotu, kā mēs varam būt lietderīgi jums!

Ko mēs darām 

 • Mēs nodrošinām pārvaldīšanas un uzkopšanas pakalpojumus Pillar grupas nekustamajiem īpašumiem un citiem īpašumiem
 • Mēs iedziļināmies katra klienta lietā un mūsu klients mūs pazīst personīgi
 • Mums ir svarīgas nianses, jo katrai detaļai ir nozīme

Mēs specializējamies

 

 • Komercobjektu pārvaldīšanā un uzkopšanā
 • Pillar grupas uzņēmumu attīstīto nekustamo īpašumu pārvaldīšanā

Kad varam palīdzēt

 • Ja jūs neapmierina jūsu nekustamā īpašuma uzkopšana
 • Ja meklējat pārvaldnieku, kurš pārvalda ne tikai avārijas gadījumā, bet strādās, lai tās nepieļautu
 • Ja vēlaties būt personīgi pazīstami ar savu pārvaldnieku un gribat zināt, kam zvanīt nepieciešamības gadījumā
 • Ja vēlaties labu, nevis lētāko pakalpojumu
   

Kas mēs esam un kāpēc jāizvēlas mūs?

Pār visam noteicošā ir attieksme. Mēdz teikt, ka nav sliktu laika apstākļu, ir tikai nepiemērots apģērbs! Tas attiecināms arī uz nekustamo īpašumu pārvaldīšanu un uzturēšanu - nav sliktu īpašumu, ir tikai mazāk piemēroti to uzturēšanas risinājumi.

Mums ir svarīgi ar klientu veidot kvalitatīvas ilgtermiņa attiecības. Mūsu komandas plašā pieredze, iedziļināšanās katrā detaļā un specifiskās zināšanas padara mūs par daudzpusīgu un profesionālu nozares pārstāvi. Mums rūp, kā jūtas mūsu klienti, tādēļ veltām vairāk laika katram mūsu un klientu īpašumam. Pievēršam uzmanību katrai detaļai, tāpat kā mūsu Pillar grupa, kas ir pilna cikla nekustamo īpašumu attīstītājs. Katrai detaļai ir nozīme, jo mums nav vienalga!

Mūsu objektu portfelī ir liela mēroga komercobjekti - vairākas biroju ēkas, loģistikas centri, plašā New Hanza teritorija, kā arī daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas. Mūsu ikdiena ir cieši saistīta ar īpašumu pārvaldīšanu, tai skaitā visu minēto objektu inženierkomunikāciju un drošības risinājumu funkcionalitātes nodrošināšanu, kā arī telpu un teritorijas uzkopšanu.

Profesionāla inženierkomunikāciju uzturēšana

 

Inženierkomunikāciju uzturēšana un regulāras apkopes, ievērojot iekārtu ražotāju instrukcijas un norādījumus. Operatīva reaģēšana un bojājumu novēršana.

Ērta komunikācija

 

Mūsu pārvaldnieki un citi speciālisti vienmēr ir sasniedzami un komunicē ar klientiem viņiem ērtākajā formā. Regulāri informējam klientus par aktualitātēm un tehniskajām niansēm, kas skar viņu nekustamo īpašumu.

Kvalitatīva uzkopšana

 

Pilna servisa uzkopšana, veicot ikdienas telpu un teritorijas uzkopšanu. Ar saviem iekšējiem resursiem un piesaistot specifisku darbu nozares profesionāļus nodrošinām specifiskas/ģenerālās tīrīšanas darbus, logu mazgāšanu un citus klientiem nepieciešamus uzkopšanas pakalpojumus.
Profesionāls uzkopšanas serviss

Autostāvvieta un automazgātava

 

Mūsu objektu vidū ir New Hanza teritorijā esošā pašapkalpošanās automazgātava PUTO, kā arī Skanstes lielākā maksas autostāvvieta, kur automašīnas var novietot gan īstermiņā, gan ilgtermiņā (autostāvvietas operatora pakalpojumus nodrošina SIA “EuroPark Latvia”). Iegādāties mēneša abonementu iespējams EuroPark mājaslapā (www.europark.lv). Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz EuroPark 24h operatoru centru +371 67 324 508 vai rakstīt uz info@europark.lv.

Paldies! Jūsu pieteikums tika veiksmīgi nosūtīts.

Mūsu darbi