Īpašumu pārvaldīšana

Pillar Property Management

 

Īpašumu pārvaldīšanu nodrošinām pēc labākajiem pārvaldīšanas prakses piemēriem. Mums ir svarīgi uzturēt labas ilgtermiņa attiecības ar nomniekiem, tādēļ īpašu uzmanību pievēršam nomnieku vajadzību izzināšanai un labāko risinājumu piedāvāšanai. Mūsu komandas plašā pieredze, iedziļināšanās visās detaļās un specifiskās zināšanas par nomnieku vajadzībām dažādos objektos padara mūs par daudzpusīgu pārvaldnieku.

Mēs specializējamies

  • komercobjektu apsaimniekošanā un pārvaldīšanā
  • dzīvojamā fonda apsaimniekošanā un pārvaldīšanā
  • Pillar grupas nekustamo īpašumu portfeļa apsaimniekošanā un pārvaldīšanā

Darbības virzieni

Apsaimniekošana

Mēs pārvaldām un apsaimniekojam dažādus nekustamos īpašumus, tai skaitā Pillar grupai piederošos. Mūsu pārvaldāmajā portfelī ir liela mēroga komercobjekti, biroju ēkas, loģistikas centri, daudzdzīvokļu ēkas un topošā New Hanza teritorija. Mūsu ikdienas darbība ir saistīta ar objektu inženiersistēmu un drošības risinājumu funkcionalitātes nodrošināšanu, uzkopšanas darbu koordinēšanu un pārraudzīšanu.

Autostāvvieta un automazgātava

Mūsu pārvaldīto objektu vidū ir New Hanza teritorijā esošā apkaimes lielākā maksas autostāvvieta, kur automašīnas var novietot gan īstermiņā, gan ilgtermiņā, kā arī blakus esošā pašapkalpošanās automazgātava PUTO. Autostāvvietas operatora pakalpojumus nodrošina SIA “EuroPark Latvia”. Iegādāties mēneša abonementu iespējams EuroPark mājaslapā (www.europark.lv). Jautājumu gadījumā lūdzam zvanīt uz EuroPark 24h operatoru centru +371 67 324 508 vai rakstīt uz info@europark.lv.