Biroju ēka Mihaila Tāla ielā 1

Jauna A klases biroju ēka Mihaila Tāla ielā 1 būs pirmā no New Hanza teritorijā iecerētajām biroju ēkām.

Mūsdienu pasaulē nav iedomājams celtniecības projekts bez rūpēm par ekoloģiju citu prioritāšu vidū. Tādēļ Pillar grupas arhitekti un inženieri ir veltījuši uzmanību tam, lai biroju ēka būtu ne vien mūsdienīga, bet arī atbilstu ilgtspējīgas celtnes principiem ar BREEAM sertifikāta ekoloģiskajiem standartiem.

Ēka pamatdaļai ir 6 stāvi ar izvirzījumu līdz 12 stāviem torņu daļā. Ēkas iznomājamā platība sasniegs 12 680 m², bet tās kopējā platība – 16 700 m². Ēkas pirmajā stāvā plānotas komerctelpas, no kurām 300 m² ir atvēlēti ēdināšanas pakalpojumiem.

Nomnieku ērtībām būs pieejamas 100 autostāvvietas, no kurām 65 būs izbūvētas iekštelpās, tostarp ar elektroauto uzlādes punktiem. Pie ēkas būs pieejama velonovietne kopumā 330 velosipēdiem un elektroskūteriem, no kuriem 175 vietas būs pieejamas zem speciāli uzbūvētas nojumes.

Biroju ēkas būvniecības laikā Pillar Capital piesaistīs ap 30 apakšuzņēmēju, savukārt celtniecības un citu darbu veikšanai nodarbinās apmēram 150 cilvēku. Ģenerāluzņēmējs ir uzņēmums Pillar Contractor, projektēšanas darbus vadīja Pillar Architekten, būvprojekta arhitektūras daļu izstrādāja MARK Arhitekti. Ēkas apsaimniekošanu veiks Pillar Property Management.

Elīna Ozola
Pārdošanas un iznomāšanas nodaļas vadītāja
+371 29 224 774
elina.ozola@pillar.lv