VEF biroju ēkā izveidotas telpas veselības aprūpes sniedzējiem

Pilnveidojot savu īpašuma portfeli, biroju ēkas Rīgā, Brīvības gatvē 214B 6. stāvā Pillar Property Management izveidojis telpas, kas atbilst medicīnas telpu statusam un ir piemērotas veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai.

Fizioterapijas, ārstnieciskās masāžas, zobārstniecības, psihologu konsultāciju, skaistumkopšanas un citu veselības pakalpojumu sniegšanai piedāvājam 16 no jauna izbūvētas atsevišķas telpas ar platību sākot ar 30 m2. Telpās tiek nodrošināta ventilācija un gaisa kondicionēšana. Nomniekiem telpas pieejamas ar pilnu iekšējo apdari un tās iespējams pielāgot atbilstošo pakalpojumu sniegšanai. Šobrīd 3 telpās jau iekārtojas pirmie nomnieki.

Papildus informāciju iespējams saņemt, sazinoties ar Pillar Property Management Nekustamo īpašumu pārvaldnieku Armandu Kūkaju - mob.: + 371 20220066, e-pasts: armands.kukajs@pillar.lv.

Biroju ēka Brīvības gatvē 214B atrodas bijušās rūpnīcas VEF teritorijā, kas piedzīvo pozitīvas pārmaiņas un top par vienu no Rīgas perspektīvākajām biznesa, tehnoloģiju un kultūras centriem. VEF apkaimi par savu mājvietu ir izvēlējušies tādi uzņēmumi kā Accenture, LMT, MikroTik un daudzi citi savas nozares līderi. Apkaime arvien vairāk sevi piesaka kā IT, inovāciju un radošo industriju kvartālu. Šeit ir attīstīta infrastruktūra un viss nepieciešamais patīkamai strādāšanai.