Ulbrokas vidusskolas sākumskolas piebūves pamatos iemūrē kapsulu ar vēstījumu nākotnei

Ulbrokas vidusskolas sākumskolas piebūves pamatos iemūrēta kapsula ar vēstījumu nākotnes paaudzēm. Skolas būvniecības darbus veic piegādātāju apvienība LP, kuru viedo divi biedri – Lagron, SIA un Pillar Contractor, SIA.

Darbs pie sākumskolas piebūves projekta izstrādes Stopiņu novadā sākts 2018.gadā. Projektā plānots izbūvēt plašāku skolas esošo ēdamzāli, veidojot piebūvi pirmā stāva līmenī un sākumskolas ēku, kā atsevišķi stāvošu būvapjomu.

Jaunās piebūves pirmajā stāvā būs izvietotas astoņas mācību klases ar rekreācijas zonu, vingrošanas zāle ar ģērbtuvēm, tualetes un dušas telpām. Gaitenī, netālu no ēkas galvenās ieejas, būs izvietota medmāsas telpa ar divām palīgtelpām.

Savukārt otrajā stāvā paredzēta pasākumu zāle ar palīgtelpām un vestibilu, četras mācību klases, pasniedzēju telpas, bibliotēka, datoru un mūzikas klases. Trešajā stāvā tiks izbūvētas tehniskās telpas skolas ventilācijas nodrošināšanai. Plānots, ka jaunajās telpās iespēja iegūt izglītību tiks nodrošināta vēl 385 skolēniem.