Pillar Property Management uzsāk sadarbību ar tiešsaistes norēķinu un saziņas vietni Bill.me

Nekustamo īpašumu pārvaldnieks un apsaimniekotājs Pillar Property Management nepārtraukti pilnveido un uzlabo pakalpojumu kvalitāti, piedāvājot augstākā līmeņa servisu. 

Uzņēmums seko līdzi jaunākajām saziņas tendencēm un ievieš ērtākos un efektīvākos veidus, lai komunikācija ar klientiem būtu saprotama un savlaicīga. Lai kļūtu vēl pieejamāki, papildu esošiem risinājumiem, Pillar Property Management uzsācis sadarbību ar tiešsaistes norēķinu un saziņas vietni Bill.me. 

Bill.me ir mūsdienīga tiešsaistes vietne, kurā ērtā veidā būs iespējams saņemt un pārskatīt mūsu ikmēneša rēķinus, veikt to apmaksu un pieslēgt automātiskos maksājumus, noziņot skaitītāju rādījumus, kā arī sazināties ar mums. Izcilai tiešsaistes lietošanas pieredzei pieejama Bill.me bezmaksas mobilā lietotne. 

Pillar Property Management apsaimniekoto daudzdzīvokļu ēku iedzīvotājiem visa nepieciešamā informācija un Bill.me reģistrācijas saite tiks nosūtīta uz  e-pasta adresi, kuru pašlaik izmantojat rēķinu saņemšanai un saziņai ar Pillar Property Management.