"Pillar Mežciema mājas" nosvin spāru svētkus

Atzīmējot ēkas augstākā būvniecības punkta sasniegšanu, daudzdzīvokļu ēkai "Pillar Mežciema mājas" Rīgā, Eizenšteina ielā 47A nosvinēti spāru svētki.

"Mežciema mājas" ir pirmais Pillar attīstītais energoefektīvas daudzdzīvokļu mājas projekts Rīgā, kuram drīzumā sekos daudzdzīvokļu mājas arī citās Rīgas apkaimēs - Pļavniekos, Dārzciemā, Čiekurkalnā un citviet.

Jaunais daudzdzīvokļu projekts atrodas tieši blakus Biķernieku mežam. Projekta pirmo kārtu veido viena 10 stāvu ēka ar 79 dzīvokļiem. Ēkā būs pieejami divistabu, trīsistabu un četristabu dzīvokļi ar pilnu iekšējo apdari platībā no 45 līdz 87 kvadrātmetriem. Ēku plānots nodot ekspluatācijā šī gada rudenī. Projektā plānotas investīcijas 8,6 miljonu eiro apmērā.

"Spāru svētki būvniekiem vienmēr bijuši nozīmīgs būvniecības posms un atskats uz jau paveikto. Esam gandarīti par būvnieku līdz šim ieguldīto darbu un kvalitāti, kuru drīzumā varēs novērtēt mājas jaunie iedzīvotāji. Interese par dzīvokļu iegādi Mežciema mājā ir ļoti liela, kas apliecina iedzīvotāju vēlmi dzīvot modernos un energoefektīvos mājokļos," spāru svētkos atzīmēja Pillar Capital, AS Attīstības direktors Pēteris Guļāns.

Pillar jaunās daudzīvokļu ēkas būvē maksimāli energoefektīvas - gandrīz nulles enerģijas ēkas, kur daļu no koplietošanas vajadzībām nepieciešamo elektroenerģiju nodrošina saules paneļi. Katrā dzīvoklī tiek uzstādīta autonoma ventilācijas iekārta, kas ļauj rūpēties par mikroklimatu telpās. Domājot par iedzīvotāju ērtībām un prasībām pēc mūsdienīgas vides, katrā dzīvoklī paredzēta noliktavas telpa, kā arī balkons vai terase. Īpaša uzmanība tiek pievērsta teritorijas labiekārtošanai un apzaļumošanai, veidojot pievilcīgu un patīkamu pilsētvidi. Vairāk par "Mežciema mājas" lasi šeit.

Pillar grupas uzņēmumi nekustamā īpašuma nozarē darbojas jau kopš 2006.gada. Šo gadu laikā Pillar kļuvis par pilna cikla nekustamo īpašumu attīstītāju, uzkrājot ievērojamu pieredzi un kompetenci visu veidu un mēroga attīstības un būvniecības projektos. Pillar darbības mērķis ir veidot augstvērtīgu un drošu vidi, kur ikvienam ir gandarījums dzīvot, strādāt un atpūsties. Uzņēmuma prioritāte ir kvalitāte, tostarp iedziļināšanās visās detaļās.