“Pillar Contractor” rekonstruētajai viesnīcai “Konventa Sēta”- 3.vieta skatē “Gada labākā būve Latvija 2020”

Ar gandarījumu sveicam viesnīcu “Konventa Sēta” par iegūto 3. vietu skatē “Gada labākā būve Latvijā 2020” nominācijā pārbūve, kuras galvenais būvuzņēmējs bija SIA “Pillar Contractor”.

 

Žūrija novērtējusi rekonstrukcijas 2.kārtā paveiktos darbus, kuru ietvaros tika atjaunotas divas ēkas ar kopējo platību virs 1100m2 un renovēti 34 viesnīcas numuriņi. Tāpat tika atjaunotas abu ēku fasādes, izbūvētas pandusu piekļuves cilvēkiem ar īpašām vajadzībām, kā arī viesnīcā izbūvēti 2 numuriņi cilvēkiem, kuri pārvietojas ratiņkrēslos. Tāpat tika izbūvēts bēniņos apdzīvojams jumta stāvs ar 3 jauniem numuriem.

Šobrīd, ieskaitot 1. renovācijas kārtu, jau atjaunoti 67 numuriņi, bet pārējos 96 viesnīcas numurus plānots atjaunot nākamajos divos renovācijas etapos.

“Gada labākā būve Latvijā” organizatoru izdotajā žurnālgrāmatā, kas veltīts balvai,  šogad var atrast ne tikai atvērumu par paveiktajiem darbiem viesnīcā “Konventa Sēta”, bet arī par projektu Latvijas Laikmetīgās mākslas muzejs, kur Pillar Contractor veica tāmēšanas darbus un būvniecības konsultācijas, savukārt Pillar Management nodrošināja projekta vadību. Tāpat žurnālā apskatāmi Pillar veiktie inženierbūvdarbi New Hanza infrastruktūras 2.un 3. kārtā.