Pillar Contractor būvēs mācību centru Olainē ieslodzījuma vietu personālam

Būvniecības un projektēšanas uzņēmums Pillar Contractor, SIA parakstījis līgumu ar Ieslodzījuma vietu pārvaldi par Mācību centra ieslodzījuma vietās nodarbinātajiem būvniecību Olainē.

Būvniecības līgumcena ir 7,7 miljoni eiro. Pillar Contractor tika izvēlēts atklāta konkursa rezultātā un jaunā mācību centra būvniecību plānots pabeigt 12 mēnešos.

“Mums ir liels gandarījums par noslēgto līgumu, jo Pillar Contractor komandas mērķis ir veidot kvalitatīvu vidi ikvienam. Mūsu darba kvalitāti apliecina dažāda mēroga un nozīmes līdz šim paveiktie būvniecības projekti, tostarp robežšķērsošanas vietas Terehova modernizācija, A6 loģistikas parks, kultūrvieta Hanzas Perons un citi. Arī šo projektu īstenosim saskaņā ar mūsu nemainīgi augstajiem kvalitātes standartiem un priecājamies kļūt par šī projekta parteriem,”  atzīmēja Pillar Contractor valdes priekšsēdētājs Jānis Lāčaunieks.

Ar Mācību centra ēkas būvēšanu tiek uzsākts jauns posms ieslodzījuma vietās nodarbināto mācību procesā - ieslodzījuma vietu amatpersonām un darbiniekiem tiks nodrošināta iespēja mācīties darba specifikai piemērotās telpās, kā arī nodarbinātie tiks mācīti, izmantojot vairākas jaunas mācību programmas ar jaunu saturu. Mācību centrs un jaunās mācību programmas ļaus nodrošināt cietumu amatpersonām un darbiniekiem specifiskas un daudzpusīgas zināšanas un prasmes, lai profesionālāk un kvalitatīvāk veiktu uzticētos darba pienākumus, kas veicinās lielāku sabiedrības drošību.

Būvniecības un projektēšanas uzņēmums Pillar Contractor, SIA dibināts 2015. gadā. Uzņēmuma galvenie darbības virzieni ir ģēnerāluzņēmēja pakalpojumi, vispārceltnieciskie būvdarbi, projektēšana un uzraudzība, kā arī iekšējo un ārējo inženierkomunikāciju būvdarbi.