Pillar Capital, AS pusgada darbības rezultāti

Turpinot iepriekšējos periodos uzsākto Koncerna attīstības stratēģiju, Pillar Capital, AS (Sabiedrība) 2021. gada pirmajos sešos mēnešos uzrādījusi labus darbības rezultātus. Saskaņā ar pusgada rezultātiem, Koncerns sasniedzis 10,02 miljonu eiro apgrozījumu un Sabiedrības peļņa pirms nodokļu nomaksas veido 296 947 eiro. Sabiedrības un Koncerna rezultāti atbilst vadības sagaidītajam rezultātam.

Koncerna 2021. gada pirmo sešu mēnešu darbības finanšu rezultāti:

  • pamatdarbības naudas plūsma veido 1,63 miljonu eiro;
  • bruto aktīvi sasniedz 169,53 miljonus eiro;
  • Koncerna ieguldījums attīstības projektu būvniecībā audzis par 32,7%, sasniedzot 26,02 miljonus eiro;
  • Koncerna saistības samazinājušās par 23,4%, sasniedzot 28,13 miljonus eiro.

Būtiskākie notikumi

2021. gada jūnijā Sabiedrība pieņēma lēmumu par jaunu investīciju projekta īstenošanu, attīstot 26,3 miljonu vērtu A klases biroja ēku uz Sabiedrības meitas sabiedrības Tāla 1, SIA piederošā īpašuma Rīgā, Mihaila Tāla ielā 1. Jaunā A klases biroju ēka būs pirmā no New Hanza teritorijā uzbūvētajām biroju ēkām.

Paredzams, ka celtniecības darbi tiks pabeigti līdz 2022. gada beigām. Jaunajām ēkām paredzēts iegūt arī BREEAM Excellent sertifikātu, kas apliecinās to augsto kvalitāti, energoefektivitāti un atbilstību pasaules standartiem.

Pillar Capital, AS ir 2006. gadā dibināts uzņēmums. Sabiedrības darbības mērķis ir, nodrošinot ilgtermiņa kapitāla pieaugumu, komercīpašumos un dzīvojamos projektos ieguldīt savus un trešo pušu līdzekļus, palielinot ienākumus no telpu nomas un ilgtermiņā veicinot īpašuma vērtības pieaugumu. Uzņēmuma komercīpašumu portfelī ir VEF biroju ēkas, biroju ēkas Elizabetes ielā 23 un Brīvības gatvē 275, loģistikas parks A6, kultūrvieta Hanzas Perons, kā arī citi īpašumi New Hanza teritorijā.