Pillar īsos termiņos pārbūvē Inchcape BMW autocentra servisa zonu

Pillar grupas būvdarbu organizācijas un kvalitātes kontroles uzņēmums Pillar Contractor veicis pārbūves darbus Inchcape Motors Latvia BMW autocentra servisa zonā. Tagad 1240 m2 lielās BMW spēkratu remontdarbu telpas atbilst premium kvalitātei, atbilstoši BMW noteiktajiem starptautiskajiem standartiem.

Remontdarbu laikā Pillar Contractor pārbūvēja auto un moto servisa zonas, rezerves daļu telpas, kā arī iekštelpu mazgātavu. Tāpat tika nomainītas galvenās inženierkomunikācijas, tostarp elektroinstalācijas, apgaismojums, ūdensapgādes un kanalizācijas sistēma, tehnoloģiskās inženiersistēmas (gaiss, ūdens). Ierīkota arī elektroauto uzlādes sistēma, kā arī nomainītas automātiskās ugunsgrēka atklāšanas un trauksmes signalizācijas sistēmas.

Pilnībā atjaunoti arī grīdu segumi un sienu apdares, veikti energoefektivitātes paaugstināšanas darbi – nomainīti logi un durvis. Papildu minētajam, šobrīd vēl tiek veikti fasādes siltināšanas un jumta atjaunošanas darbi.

Lai nodrošinātu servisa darbības nepārtrauktību, būvniecības darbi bija jāpabeidz ļoti īsos termiņos. Pārbūves darbi tika paveikti 16 nedēļās, kas ir nedaudz ātrāk, kā sākotnēji tika paredzēts. Šobrīd BMW serviss jau ir iekārtojies atjaunotajās telpās un atsācis darbu.

Paldies būvdarbu vadītājiem par profesionalitāti un ieguldīto darbu jau paveiktajā.