Liels pieprasījums pēc veselības aprūpes telpām VEF biroju ēkā

Pilnveidojot nomai pieejamo biroju telpu portfeli, nekustamo īpašumu attīstītājs Pillar VEF teritorijas biroju ēkas Rīgā, Brīvības gatvē 214B 6. stāvā šī gada sākumā atklāja telpas, kas atbilst medicīnas telpu statusam un ir piemērotas veselības aprūpes pakalpojumu sniegšanai.

Kvalitatīvās, gaišās un moderni iekārtotās telpas ar labu lokāciju izpelnījušās lielu pieprasījumu, jo trīs mēnešu laikā telpu aizpildījums pārsniedzis 70%. Jaunajās telpās kabinetus iekārtojuši un pakalpojumus saviem klientiem sniedz skaistumkopšanas, veselības aprūpes, psihoterapijas, izglītības un citi speciālisti.

Šobrīd nomniekiem VEF biroju ēkā vēl ir pieejamas 5 brīvas jaunās telpas, kuras sagatavotas ar pilnu iekšējo apdari un iespējams pielāgot atbilstoši konkrētu pakalpojumu sniegšanai. Visu telpu izbūves projektu veica Pillar grupas nekustamo īpašumu pārvaldīšanas uzņēmums Pillar Property Management, kurš arī nodrošina konkrētu telpu pielāgošanu nomnieku vajadzībām. Uzziniet vairāk un piesakieties telpu apskatei, zvanot 2022 0066 vai rakstot uz armands.kukajs@pillar.lv.

Biroju ēka Brīvības gatvē 214B atrodas bijušās rūpnīcas VEF teritorijā, kas piedzīvo pozitīvas pārmaiņas un top par vienu no Rīgas tehnoloģiju un kultūras centriem. VEF apkaime arvien vairāk sevi piesaka kā IT, inovāciju un radošo industriju kvartālu.

Biroju telpu nomniekiem jau drīzumā būs pieejama arī Pillar attīstītā A klases New Hanza biroju ēka Mihaila Tāla ielā 1, kas plānota un tiek būvēta atbilstoši BREEAM Excellent standartiem. Tas nozīmē augstus energoefektivitātes rādītājus – gandrīz nulles enerģijas līmeni un ievērojami mazākus izdevumus nomniekiem. Biroju ēkas iznomājamā platība sasniegs 12 680 m², bet ēkas kopējā platība – 16 700 m². Nomniekiem pieejamas telpas sākot no 150 m². Vairāk informācijas par biroju ēku pieejama šeit.