Hanzas Peronā - digitālā studija līdz jūnijam

Turpinoties Covid-19 dēļ ieviestajiem ierobežojumiem, Hanzas Perons līdz jūnijam piedāvā izmantot digitālo studiju, kas sniedz iespēju augstvērtīgi un profesionāli uzrunāt lielu cilvēku skaitu.

Kā norāda Hanzas Perons, digitālā studija ir drošākais risinājums šodienas apstākļos, lai sasniegtu lielu cilvēku skaitu - vai tā būtu uzruna lielam kolēģu kolektīvam, apmācības, konference vai svētku pasākums ar koncertu.

Hanzas Peronā aprīkota lielā studija un mazā studija. Apjomīgāku pasākumu īstenošanai iespējams iekārtot papildu studijas nodalītās zāles daļās. Hanzas Perona plašās telpas nodrošina Covid-19 apstākļiem drošu vidi.

Par to, kādas iespējas sniedz studija, ikviens var pārliecināties šodien, 9.aprīlī, TV 3 noskatoties “Trīs Zvaigžņu balvas” ceremoniju, kas tika filmēta Hanzas Peronā. Šī valsts augstākā sporta apbalvojuma ceremonijas filmēšana tika organizēta tā, lai klātienē vienlaikus atrastos minimāls cilvēku skaits, turklāt uz filmēšanu aicinot tikai nomināciju uzvarētājus.

Augstvērtīgu digitālās studijas tehnisko un administratīvo servisu Hanzas Peronā nodrošina kompāniju VPT Grupa, GaCo, NoLimit un Hanzas Perons profesionālās komandas.

Vairāk informācijas šeit.