6 mēneši līdz A6 loģistikas parka atklāšanai

Šajā pavasarī jau redzamas skaidras kopējā A6 loģistika parka aprises, kas vēl tikai pirms gada bija uz papīra un datora vizualizācijās. Marta vidū loģistikas parkam uzstādītas izgaismotas izkārtnes, lai atgādinātu garāmbraucējiem, ka jau pēc pusgada Maskavas ielā durvis vērs viens no lielākajiem un modernākajem loģistikas parkiem Latvijā.

Nākamie soļi, papildu apjomīgajiem būvniecības darbiem, ir loģistikas parka navigācijas izstrāde, pie kuras strādā uzņēmums RadaDara, kā arī reklāmas pilona izbūve.

Jaunā loģistikas parka būvniecības darbi Rīgā, Maskavas ielā 462 tika uzsākti 2020. gada jūlijā. Tie paredz izveidot vienotu loģistikas un noliktavu parku, uzbūvējot vairāk kā 30 000 kvadrātmetru jaunu noliktavu. Pēc celtniecības darbu pabeigšanas kopējā ēku platība teritorijā pārsniegs 50 000 kvadrātmetrus.

Šobrīd A6 Logistics Park atrašanās vietas priekšrocības, kā arī augstos būvniecības risinājumu standartus novērtējuši jau aptuveni 15 uzņēmumi, ar kuriem turpinās sarunas par telpu nomu.

Loģistikas parka būvniecības laikā tā attīstītājs Pillar Capital piesaistīja ap 20 apakšuzņēmēju, celtniecības un citu darbu veikšanai nodarbinot apmēram 180 cilvēku. Ģenerāluzņēmējs parkam ir uzņēmums Pillar Contractor, savukārt projektēšanu veica Pillar Architekten.