JAUNĀKAIS NEKUSTAMO ĪPAŠUMU PĀRVALDNIEKS

Pillar Property Management, SIA - Pillar grupas uzņēmums, kas nodarbojas ar nekustamo īpašumu nomu un apsaimniekošanu, izsludina konkursu uz vakanci "Jaunākais nekustamo īpašumu pārvaldnieks" Nekustamo īpašumu pārvaldīšanas nodaļā.

Prasības:

  • augstākā vai nepabeigta augstākā izglītība inženierzinātnē;
  • ne mazāk kā 2 gadu darba pieredze nekustamā īpašuma pārvaldīšanā un tehniskajā uzraudzībā;
  • labas iemaņas darbā ar datoru (MS Office programmas)
  • labas latviešu un krievu valodas zināšanas;
  • B kategorijas autovadītāja apliecība

Pienākumi:

  • objekta tehniskā uzraudzība, īpašuma teritorijas uzraudzība, defektu fiksācija un to novēršana;
  • ārpakalpojumu sniedzēju darbu izpildes uzraudzība;
  • operatīva reaģēšana uz avārijas situācijām un to novēršanas organizēšana;
  • objekta inženiersistēmu tehniskā pārzināšana un monitorēšana;
  • sīku remontdarbu un materiālu sagādes veikšana;
  • pakalpojumu un remontdarbu iepirkumu organizēšana;
  • telpu iekārtošana

Piedāvājam:

  • iespēju veikt darbu, kas atbilst Jūsu zināšanām, pieredzei un spējām;
  • lieliskas iespējas profesionālai izaugsmei;
  • mēneša darba alga sākot no 1500.00 EUR – 1800.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas), izvērtējot pieredzi, kvalifikāciju un kompetences.

Jūs varat pieteikties konkursam līdz 2020.gada 17.augustam nosūtot CV uz e-pastu: darbs@pillar.lv, norādot amatu „jaunākais nekustamo īpašumu pārvaldnieks”.

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz pārrunām uzaicinātos kandidātus.

Orphus system