TĀMĒTĀJS/-A / EKONOMISTS/ -E

Prasības:

  • vidējā speciālā vai augstākā izglītība būvniecības specialitātē;
  • vēlama izpratne par grāmatvedības dokumentu apriti un finanšu nozari;
  • būvniecības, ekonomikas un finanšu normatīvo aktu pamatzināšanas;
  • zināšanas par būvdarbu veikšanas tehnoloģiju un būvmateriālu tehnisko prasību pārzināšana;
  • labas latviešu, krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • teicamas datorprasmes (MS Office, MS Excel);

 Pienākumi:

  • būvniecības procesa tāmju un kontroles tāmju sastādīšana un izvērtēšana;
  • būvniecības budžeta uzskaite un kontrole;
  • cenu piedāvājumu izstrādāšana, iesniegto būvuzņēmēju konkursu rezultātu apkopošana un analīzes veikšana;
  • galveno būvdarbu apjomu / specifikāciju atbilstības novērtēšana tehniskā projekta apjomiem;
  • dalība tehnisko piedāvājumu izstrādē, sagatavojot informāciju par paredzētajiem materiāliem, būvdarbu tehnoloģiju u.c. informāciju.

Piedāvājam:

  • iespēju veikt darbu, kas atbilst Jūsu zināšanām, pieredzei un spējām;
  • lieliskas iespējas profesionālai izaugsmei;
  • mēneša darba alga sākot no 1800.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas), izvērtējot pieredzi, kvalifikāciju un kompetences.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 2020.gada 23.jūnijam, sūtot savu pieteikuma vēstuli un cv uz konkurss@ablv.com.

Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz pārrunām uzaicinātos kandidātus.

Orphus system