BŪVDARBU VADĪTĀJA PALĪGS/-DZE

Pillar Contractor, SIA – Pillar grupas uzņēmums, kas nodarbojas ar celtniecības procesu vadīšanu un koordinēšanu, izsludina konkursu uz vakanci būvdarbu vadītāja palīgs/-dze.

Prasības:

  • būvniecības specialitātes pēdējo kursu students vai pabeigta izglītība būvniecības specialitātē;
  • labas latviešu, krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • labas datorprasmes (MS Office, Autodesk, AutoCAD, MS Project);
  • B kategorijas autovadītāja apliecība.

 Pienākumi:

  • dalība būvniecības projektu realizācijas vadības nodrošināšanā atbilstoši būvdarbu vadītāja norādījumiem;
  • asistēšana būvdarbu vadītājam būvuzņēmēju darbu koordinēšanā un kontrolē;
  • būvniecības projekta dokumentācijas uzturēšana;
  • sadarbības nodrošināšana ar institūcijām par būvniecības jautājumiem.

 Piedāvājam:

  • lieliskas iespējas profesionālai izaugsmei;
  • iespēju veikt darbu, kas atbilst Jūsu zināšanām, pieredzei un spējām;
  • mēneša darba alga 1300.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas, par pilnu darba slodzi).

Pieteikties konkursam iespējams līdz 2020.gada 31.janvārim. Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz pārrunām uzaicinātos kandidātus.

Orphus system