TĀMĒTĀJS/-A / EKONOMISTS/ -E

Pillar Contractor, SIA – Pillar grupas uzņēmums, kas nodarbojas ar celtniecības procesu vadīšanu un koordinēšanu, izsludina konkursu uz vakanci tāmētājs/-a / ekonomists/-e.

Prasības:

  • vidējā speciālā vai augstākā izglītība būvniecības specialitātē;
  • vēlama izpratne par grāmatvedības dokumentu apriti un finanšu nozari;
  • būvniecības, ekonomikas un finanšu normatīvo aktu pamatzināšanas;
  • zināšanas par būvdarbu veikšanas tehnoloģiju un būvmateriālu tehnisko prasību pārzināšana;
  • labas latviešu, krievu, vēlamas angļu valodas zināšanas;
  • teicamas datorprasmes (MS Office, MS Excel);

 Pienākumi:

  • būvniecības procesa tāmju un kontroles tāmju sastādīšana un izvērtēšana;
  • būvniecības budžeta uzskaite un kontrole;
  • cenu piedāvājumu izstrādāšana, iesniegto būvuzņēmēju konkursu rezultātu apkopošana un analīzes veikšana;
  • galveno būvdarbu apjomu / specifikāciju atbilstības novērtēšana tehniskā projekta apjomiem;
  • dalība tehnisko piedāvājumu izstrādē, sagatavojot informāciju par paredzētajiem materiāliem, būvdarbu tehnoloģiju u.c. informāciju.

Piedāvājam:

  • iespēju veikt darbu, kas atbilst Jūsu zināšanām, pieredzei un spējām;
  • lieliskas iespējas profesionālai izaugsmei;
  • mēneša darba alga sākot no 1800.00 EUR (pirms nodokļu nomaksas), izvērtējot pieredzi, kvalifikāciju un kompetences.

Pieteikties konkursam iespējams līdz 2020.gada 31.janvārim. Par konkursa rezultātiem informēsim tikai uz pārrunām uzaicinātos kandidātus.

Orphus system