Jaunumi
08.12.2017
Rīgas mērs iepazīstas ar New Hanza attīstību
Šā gada 8. decembrī New Hanza teritorijas attīstītāju Pillar apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Pilsētas attīstības, Satiksmes un Īpašumu departamentu vadību, kā arī Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvjiem.
07.12.2017
Ziemassvētku egļu ceļš vedīs uz New Hanza teritoriju
Iepazīstinot Rīgas iedzīvotājus un tās viesus ar New Hanza teritoriju, Pulkveža Brieža ielā 28A, blakus Pillar administratīvajai ēkai ir uzstādīts jauns vides objekts — instalācija “Jaunaudze”. Ar šo objektu Pillar šogad piedalās vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”.
02.11.2017
Diskutē par pilsētvides attīstību New Hanza teritorijā
No šā gada 2. līdz 4. novembrim Pillar rīko pirmo New Hanza forumu, kura ietvaros vietējie un starptautiskie eksperti izskatīs un pārrunās esošo pilsētbūvniecisko situāciju jaunajā biznesa un dzīvojamajā rajonā New Hanza.
28.09.2017
Uzsākta Rīgas preču stacijas rekonstrukcija New Hanza teritorijā
Ir noslēgusies New Hanza teritorijā esošās Rīgas preču stacijas ēkas pārbūves tehniskā projekta izstrāde, būvvaldē saņemts projekta saskaņojums un šonedēļ uzsākti pirmie būvniecības darbi.
26.09.2017
Notiks pirmie Skanstes apkaimes svētki
Jau šo trešdien, 27.septembrī Skanstes apkaimes uzņēmumi, izglītības un kultūras iestādes vienosies kopīgos Skanstes apkaimes svētkos. Pasākuma mērķis ir atklāt iedzīvotājiem Skanstes apkaimes sniegtās iespējas, veicināt interesi par apkaimē esošajiem uzņēmumiem un iestādēm, kā arī parādīt vīziju par nākotnes Skanstes apkaimi – Rīgas moderno centru.
1 2 3 4 5 6 7 8
Orphus system