Jaunumi
10.08.2018
Hanzas Perons svin spāru svētkus
Godinot augstākā punkta sasniegšanu un apjomīgāko būvdarbu posma pabeigšanu, šodien, 10. augustā, kultūras un izklaides centrs Hanzas Perons svin spāru svētkus. Ievērojot tradīcijas, šodien celtnieki ēkas jumta karkasam piestiprināja spāru vainagu.
18.04.2018
ABLV Bank, AS palielina divu meitas sabiedrību pamatkapitālus
ABLV Bank, AS palielinājusi tās meitas sabiedrību Pillar Development, SIA un New Hanza Centre, SIA (iepriekšējais nosaukums ABLV Building Complex, SIA) pamatkapitālus.
20.12.2017
Ar New Hanza attīstību iepazīstas arī kultūras un finanšu ministres
Šā gada 20. decembrī New Hanza teritoriju apmeklēja arī Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Ministres kopā ar Kultūras un Finanšu ministrijas amatpersonām iepazinās ar New Hanza teritorijas koncepciju, attīstības plāniem, kā arī uzklausīja informāciju par Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja izveides projekta gaitu un tā nākotnes darbības plānu.
08.12.2017
Rīgas mērs iepazīstas ar New Hanza attīstību
Šā gada 8. decembrī New Hanza teritorijas attīstītāju Pillar apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Pilsētas attīstības, Satiksmes un Īpašumu departamentu vadību, kā arī Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvjiem.
07.12.2017
Ziemassvētku egļu ceļš vedīs uz New Hanza teritoriju
Iepazīstinot Rīgas iedzīvotājus un tās viesus ar New Hanza teritoriju, Pulkveža Brieža ielā 28A, blakus Pillar administratīvajai ēkai ir uzstādīts jauns vides objekts — instalācija “Jaunaudze”. Ar šo objektu Pillar šogad piedalās vides objektu festivālā „Ziemassvētku egļu ceļš”.
1 2 3 4 5 6 7
Orphus system