Jaunumi
07.03.2019
Pillar Contractor, SIA noslēdz līgumu par Trebū HOME būvniecību
Pillar grupas uzņēmums Pillar Contractor, SIA noslēdzis līgumu ar AFI Europe par nekustamā īpašuma projekta Trebū HOME otrās kārtas būvniecību. Noslēgtais līgums paredz četru daudzdzīvokļu ēku izbūvi ar 178 pilnas apdares dzīvokļiem. Ēku kopējā platība pārsniegs 14 000 kvadrātmetru.
27.02.2019
Gads transformācijas zīmē
Pillar Management izpilddirektors un New Hanza Capital valdes priekšsēdētājs Edgars Miļūns intervijā “Dienas Bizness” stāsta par uzņēmumu paveikto 2018. gadā, attīstību New Hanza teritorijā un nākotnes plāniem.
10.08.2018
Hanzas Perons svin spāru svētkus
Godinot augstākā punkta sasniegšanu un apjomīgāko būvdarbu posma pabeigšanu, šodien, 10. augustā, kultūras un izklaides centrs Hanzas Perons svin spāru svētkus. Ievērojot tradīcijas, šodien celtnieki ēkas jumta karkasam piestiprināja spāru vainagu.
18.04.2018
ABLV Bank, AS palielina divu meitas sabiedrību pamatkapitālus
ABLV Bank, AS palielinājusi tās meitas sabiedrību Pillar Development, SIA un New Hanza Centre, SIA (iepriekšējais nosaukums ABLV Building Complex, SIA) pamatkapitālus.
20.12.2017
Ar New Hanza attīstību iepazīstas arī kultūras un finanšu ministres
Šā gada 20. decembrī New Hanza teritoriju apmeklēja arī Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Ministres kopā ar Kultūras un Finanšu ministrijas amatpersonām iepazinās ar New Hanza teritorijas koncepciju, attīstības plāniem, kā arī uzklausīja informāciju par Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja izveides projekta gaitu un tā nākotnes darbības plānu.
1 2 3 4 5 6 7
Orphus system