Jaunumi
14.08.2019
Pirmo sezonu uzsāk Hanzas Perons — jaunākā kultūras notikumu vieta Latvijā
Savu pirmo sezonu uzsāk jaunākā kultūras notikumu vieta Latvijā – Hanzas Perons. Tā ir pirmā tik vērienīga kultūras būve Latvijā, kas pēc neatkarības atjaunošanas uzbūvēta tikai par privātiem līdzekļiem. Pirmo reizi Hanzas Perona durvis visiem interesentiem tiks vērtas Rīgas svētku laikā 17. un 18.augustā, lai iepazīstinātu ar ēkas jauno veidolu un tajā iekārtoto izstādi “Hanzas Perons. Pārtapšana”.
24.07.2019
Hanzas Perona pārtapšanas stāsts pirmo reizi atklāsies atvērto durvju dienu laikā 17. un 18.augustā
Jaunākā kultūras būve Latvijā – Hanzas Perons – pirmo reizi publiski durvis vērs 17. un 18.augustā, lai iepazīstinātu interesentus ar ēkas jauno veidolu.
24.04.2019
Hanzas Perona teritoriju papildinās 33 koki
Uzsākot teritorijas labiekārtošanas darbus pie Rīgā topošās pasākumu norises vietas Hanzas Perona, nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar iestādījis dažādu veidu kokus gar Hanzas Perona teritorijai pieguļošajām Hanzas un Pulkveža Brieža ielām. Iestādītie koki ir tikai sākums jauna ainaviska atpūtas parka izveidei, kurš būs pieejams ne tikai Hanzas Perona apmeklētājiem, bet ikvienam Rīgas iedzīvotājam vai viesim.
07.03.2019
Pillar Contractor, SIA noslēdz līgumu par Trebū HOME būvniecību
Pillar grupas uzņēmums Pillar Contractor, SIA noslēdzis līgumu ar AFI Europe par nekustamā īpašuma projekta Trebū HOME otrās kārtas būvniecību. Noslēgtais līgums paredz četru daudzdzīvokļu ēku izbūvi ar 178 pilnas apdares dzīvokļiem. Ēku kopējā platība pārsniegs 14 000 kvadrātmetru.
27.02.2019
Gads transformācijas zīmē
Pillar Management izpilddirektors un New Hanza Capital valdes priekšsēdētājs Edgars Miļūns intervijā “Dienas Bizness” stāsta par uzņēmumu paveikto 2018. gadā, attīstību New Hanza teritorijā un nākotnes plāniem.
1 2 3 4 5 6
Orphus system