Jaunumi
06.01.2020
13. decembrī tika svinēti Trebū HOME trešās kārtas spāru svētki
Pabeidzot konstruktīvi un tehnoloģiski smagākos būvdarbus un sasniedzot ēkas augstāko punktu, objektā klātesot attīstītāja pārstāvjiem AFI INVESTMENTS, galvenajam būvdarbu veicējam Pillar Contractor, būvprojekta autoram ARHIS ARHITEKTI un MARK ARHITEKTI, būvuzraudzības uzņēmumam Forma 2 un būvuzņēmējiem, ēkas jumta karkasam tika piestiprināts spāru vainags un godināts būvnieku līdz šim paveiktais.
02.10.2019
New Hanza teritorijā uzsākta infrastruktūras 2. kārtas izbūve
New Hanza teritorijā uzsākta infrastruktūras 2. kārtas izbūve, kas paredz turpināt izbūvēt ūdens apgādes, sadzīves kanalizācijas, siltumapgādes un elektrotīklu infrastruktūru.
14.08.2019
Pirmo sezonu uzsāk Hanzas Perons — jaunākā kultūras notikumu vieta Latvijā
Savu pirmo sezonu uzsāk jaunākā kultūras notikumu vieta Latvijā – Hanzas Perons. Tā ir pirmā tik vērienīga kultūras būve Latvijā, kas pēc neatkarības atjaunošanas uzbūvēta tikai par privātiem līdzekļiem. Pirmo reizi Hanzas Perona durvis visiem interesentiem tiks vērtas Rīgas svētku laikā 17. un 18.augustā, lai iepazīstinātu ar ēkas jauno veidolu un tajā iekārtoto izstādi “Hanzas Perons. Pārtapšana”.
24.07.2019
Hanzas Perona pārtapšanas stāsts pirmo reizi atklāsies atvērto durvju dienu laikā 17. un 18.augustā
Jaunākā kultūras būve Latvijā – Hanzas Perons – pirmo reizi publiski durvis vērs 17. un 18.augustā, lai iepazīstinātu interesentus ar ēkas jauno veidolu.
24.04.2019
Hanzas Perona teritoriju papildinās 33 koki
Uzsākot teritorijas labiekārtošanas darbus pie Rīgā topošās pasākumu norises vietas Hanzas Perona, nekustamā īpašuma attīstītājs Pillar iestādījis dažādu veidu kokus gar Hanzas Perona teritorijai pieguļošajām Hanzas un Pulkveža Brieža ielām. Iestādītie koki ir tikai sākums jauna ainaviska atpūtas parka izveidei, kurš būs pieejams ne tikai Hanzas Perona apmeklētājiem, bet ikvienam Rīgas iedzīvotājam vai viesim.
1 2 3 4 5 6
Orphus system