Jaunumi
27.02.2019
Gads transformācijas zīmē
Pillar Management izpilddirektors un New Hanza Capital valdes priekšsēdētājs Edgars Miļūns intervijā “Dienas Bizness” stāsta par uzņēmumu paveikto 2018. gadā, attīstību New Hanza teritorijā un nākotnes plāniem.
10.08.2018
Hanzas Perons svin spāru svētkus
Godinot augstākā punkta sasniegšanu un apjomīgāko būvdarbu posma pabeigšanu, šodien, 10. augustā, kultūras un izklaides centrs Hanzas Perons svin spāru svētkus. Ievērojot tradīcijas, šodien celtnieki ēkas jumta karkasam piestiprināja spāru vainagu.
18.04.2018
ABLV Bank, AS palielina divu meitas sabiedrību pamatkapitālus
ABLV Bank, AS palielinājusi tās meitas sabiedrību Pillar Development, SIA un New Hanza Centre, SIA (iepriekšējais nosaukums ABLV Building Complex, SIA) pamatkapitālus.
20.12.2017
Ar New Hanza attīstību iepazīstas arī kultūras un finanšu ministres
Šā gada 20. decembrī New Hanza teritoriju apmeklēja arī Latvijas kultūras ministre Dace Melbārde un finanšu ministre Dana Reizniece-Ozola. Ministres kopā ar Kultūras un Finanšu ministrijas amatpersonām iepazinās ar New Hanza teritorijas koncepciju, attīstības plāniem, kā arī uzklausīja informāciju par Latvijas Laikmetīgās mākslas muzeja izveides projekta gaitu un tā nākotnes darbības plānu.
08.12.2017
Rīgas mērs iepazīstas ar New Hanza attīstību
Šā gada 8. decembrī New Hanza teritorijas attīstītāju Pillar apmeklēja Rīgas domes priekšsēdētājs Nils Ušakovs kopā ar Pilsētas attīstības, Satiksmes un Īpašumu departamentu vadību, kā arī Rīgas pilsētas būvvaldes pārstāvjiem.
1 2 3 4 5 6
Orphus system