Pillar Contractor, SIA noslēdz līgumu par Trebū HOME būvniecību
07.03.2019

Pillar grupas uzņēmums Pillar Contractor, SIA noslēdzis līgumu ar AFI Europe par nekustamā īpašuma projekta Trebū HOME otrās kārtas būvniecību. Noslēgtais līgums paredz četru daudzdzīvokļu ēku izbūvi ar 178 pilnas apdares dzīvokļiem. Ēku kopējā platība pārsniegs 14 000 kvadrātmetru.

Saskaņā ar noslēgto līgumu Pillar Contractor, SIA ir Trebū HOME otrās kārtas galvenais būvdarbu veicējs. Bez jau minēto četru daudzdzīvokļu ēku būvniecības, uzņēmums veiks arī ārējo inženiertīklu un piebraucamo ceļu izbūvi, kā arī teritorijas labiekārtošanas darbus. Otrās kārtas būvniecību plānots pabeigt 2020. gadā 2. ceturksnī.

Trebū HOME ir mūsdienīgs dzīvojamās vides koncepts Rīgā, Daugavas labajā krastā, teritorijā starp Lubānas, Salnas un Kupriču ielām. Projektu attīsta AFI Europe – viens no globālās AFI Group holdinga uzņēmumiem – pieredzējis, starptautiski atzīts nekustamo īpašumu uzņēmums, kas 10 gadu laikā Eiropā īstenojis vairāk kā 40 dažādus projektus. Trebū HOME projekts tapis, sadarbojoties vadošajiem Latvijas arhitektu birojiem ARHIS ARHITEKTI un MARK Arhitekti kopā ar Izraēlas arhitektu biroju ARC4G.

Pillar Contractor, SIA, ir Pillar grupas uzņēmums. Pillar grupa izveidota 2008. gadā un tā apvieno uzņēmumus, kas darbojas nekustamā īpašuma attīstīšanas jomā, to apsaimniekošanā, kā arī pārvaldīšanā un tirdzniecībā. Pillar grupā ietilpst arī tādi uzņēmumi kā Pillar Management, SIA, Pillar Development, SIA, Pillar Architekten, SIA, Pillar RE Services, SIA un citi.

Orphus system