Skates "Gada labākā būve Latvijā" finālā vērtēs 2023. gada labākās būves

Skates "Gada labākā būve Latvijā 2023" žūrija ir apskatījusi un pabeigusi vērtēt teju 70 būves no visiem Latvijas reģioniem. Pēc vērtējumu kopsavilkuma un diskusijām finālam, kas notiks 11. jūlijā, žūrija izvirzījusi 41 objektu.

Fināls ir Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar "Ceresit" un 23 profesionālajām nozares sabiedriskajām organizācijām un nozares institūcijām organizētās būvju skates trešā kārta, kas notiks ceturtdien, 11. jūlijā. Finālā iekļuvušās būves prezentēs arhitekti, projektētāji, būvētāji un pasūtītāji, stāstot par objekta tapšanu un pamatojot, kādēļ objekts pretendē balvai "Gada labākā būve Latvijā 2023". Prezentācijas tiešsaistē varēs vērot ikviens interesents.

Skates žūrija visas skatei pieteiktās būves vērtē saskaņā ar skates nolikumu un vadoties pēc skates mērķa – izcelt labākās būves un labās prakses piemērus būvniecības procesā.

Skates finālam izraudzīti arī divi Pillar attīstītie projekti: A klases biroja ēka New Hanza biroji M.Tāla ielā 1, Rīgā katergorijā Publiska jaunbūve, kā arī jaunais daudzdzīvokļu projekts Pillar Mežciema mājas S.Eizenšteina ielā 47A, Rīgā kategorijā Daudzdzīvokļu dzīvojamās mājas.

Latvijas Būvnieku asociācijas un Latvijas Būvinženieru savienības sadarbībā ar "Ceresit" un 23 profesionālajām nozares sabiedriskajām organizācijām un nozares institūcijām rīkotā skate "Gada labākā būve Latvijā" šogad notiek 26. reizi.