Par mums

Pillar grupa izveidota 2008. gadā un tā apvieno uzņēmumus, kas darbojas nekustamā īpašuma attīstīšanas jomā, to apsaimniekošanā, kā arī pārvaldīšanā un tirdzniecībā. Pillar grupā ietilpst tādi uzņēmumi kā Pillar Management, SIA, Pillar Development, SIA, Pillar Architekten, SIA, Pillar Contractor, SIA, Pillar RE Services, SIA un citi. Grupas uzņēmumos strādā vairāk kā 70 darbinieku.

Savā darbībā mēs balstāmies uz šādiem pīlāriem: mēs saprotam, kas ir būtiski mūsu klientiem un vienmēr atrodam nepieciešamos risinājumus pat vissarežģītāko projektu realizēšanā un visprasīgākajiem klientiem.

Kā apliecinājums tam ir viens no vērienīgākajiem Latvijas nekustamo īpašumu attīstīšanas projektiem — jaunais finanšu darījumu un atpūtas centrs New Hanza, kura attīstība ir mūsu galvenā prioritāte.

Ar New Hanza projektu mēs plānojam atjaunot Rīgas vēsturisko nozīmīgumu starptautiskajā vidē, attīstot pilsētu kā reģionālu finanšu centru, kas piedāvā kvalitatīvu dzīves un darba vidi daudziem tūkstošiem rīdzinieku un platformu Eiropas mēroga biznesa un kultūras notikumiem.

Orphus system